خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

درباره پیام مرسدس

10 / 10
از 1 کاربر

با توجه به افزایش روز افزون تمایل به خرید خودرو های لوکس در بین جوانان ایرانی لزون وجود یک مجتمع خدمات فنی مخصوص این دست از خودرو ها احساس می شد. با توجه به اینکه خودرو های لوکس نیازمند سرویس های دوره ای منظم می باشند لازم است تا تعمیرگاه هایی به صورت تخصصی بر روی اینگونه خودرو ها فعالیت کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مالکین خودرو های لوکس ارائه دهند.

مجتمع خدمات فنی پیام مرسدس با جمع آوری نیرو هایی متخصص در زمینه تعمیر، سرویس و نگهداری خودرو های لوکس مانند بنز ، بی ام دبلیو و... در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه های بازدید موتور، سرویس دوره ای، تعمیر موتور، تعمیر گیربکس و همچنین کارشناسی فنی اینگونه خودرو ها رضایت حداکثری مالکین این خودرو را جلب نماید از این رو در صورتی که شما نیز برای انجام کلیه خدمات مرتبط با خودرو لوکس خود به دنبال یک مجتمع خدمات فنی معتبر و با سابقه میگردید پیشنهاد میکنیم حداقل یکبار از خدمات متنوع مجتمع خدمات فنی پیام مرسدس استفاده نمایید. با توجه به سابقه ی 20 ساله این مجتمع فنی در زمینه ی سرویس خودرو های لوکس این وعده را به شما خواهیم داد که بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را از این مجتمع دریافت خواهید نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی انجام سرویس های دوره ای خودرو خود و همچنین مشخص نمودن زمان های سرویس مورد نیاز خود می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :