خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

کارشناس فنی خودرو

امروزه اهمیت کارشناسی رنگ و کارشناسی فنی به اندازه اهمیت پیدا کرده که میتوان گفت تمامی افرادی که مبادرت به خرید و فروش خودرو انجام میدهند به این امر مبادرت میکنند و مجموعه خدمات فنی "پیام مرسدس"با بهره گیری از دستگاههای بروز و افراد مجرب آماده ارایه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز میباشد.

یک خودرو از بخش های مختلفی تشکیل شده است. صد ها قطعه در یک خودرو به کار رفته است که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند. زمانی که هر یک از این قطعات با مشکل مواجه شوند باید یک کارشناس با بررسی هایی که انجام میدهد نسبت به تشخیص و رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهد. کارشناسی فنی خودرو کاری تخصصی است و نیاز به مهارت و همچنین تجربه کارشناس دارد. کارشناسی فنی خودرو میتواند بخش های مختلفی از یک خودرو همچون بدنه، فنی، موتور و گیربکس، آپشن ها، سیستم های برقی و همچنین دیاگ را در بر بگیرد. البته کارشناسی فنی خودرو نسبت به مدل آن پیچیدگی های خاص خود را دارد. کارشناسی فنی خودرو لوکس با کارشناسی خودروهای معمولی تفاوت های بسیار زیادی دارد و به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند. در خودرو های معمولی از قطعات فنی استفاده شده است که بیشتر تعمیرکاران با آن آشنایی دارند و به همین دلیل کارشناسی فنی خودرو راحت تر انجام میشود. اما تکنولوژی  خودروهای لوکس همواره در حال پیشرفته تر شدن است و به همین دلیل کارشناسی فنی خودرو را سخت تر کرده است.

تعداد افراد انگشت شمار و کمی نیز وجود دارند که کارشناسی فنی خودرو لوکس را در ایران انجام میدهند. مجتمع تعمیرگاهی پیام افراد توانسته افرادی را به استخدام خود در بیاورد که از تجربه بالایی برخوردار هستند و کارشناسی فنی خودرو لوکس در هر برند و مدلی که باشد را انجام میدهند.

کارشناسی فنی خودرو یکی از اقدامات ضروری قبل از تعمیر خودرو است که میتواند روند تعمیر را تا حد زیادی سرعت ببخشد. با کارشناسی فنی خودرو میتوان گزارش کاملی را در اختیار مشتری قرار داد تا بتواند نسبت به بخش های آسیب دیده و همچین قطعاتی که نیاز به تعمیر و تعویض دارند اطلاعات لازم را کسب کند.

کارشناسی فنی خودرو میتواند اطلاعات خوبی را از هزینه تعمیر و تعویض در اختیار مشتری قرار دهد.  در واقع کارشناسی فنی خودرو میتواند بر آورد هزینه خوبی از تعمیر خودرو را در اختیار مشتری قرار دهد تا مشتری یتواند نسبت به تعمیر و یا عدم تعمیر تصمیم بگیرد.

عدم برخورداری از مهارت و تجهیزات مناسب یکی از معایب بزرگ تعمیرگاه های است که کارشناسی فنی خودروهای لوکس را انجام میدهند. اما مجتمع تعمیرگاهی پیام افراد و تجهیزات مدرن و همچنین کارشناسان با تجربه ای را در اختیار دارد که بالاترین استاندارد های جهانی میتوانند کارشناسی و همچنین تعمیر انواع خودرو را انجام دهند. 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :