خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

کارشناسی رنگ

در کشور ما از گذشته تا کنون بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده بسیار داغ بوده است و امروزه برخی از مردم ترجیح میدهند تا خودروهای قدیمی را برای خرید انتخاب کنند. در این بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده افرادی وجود دارند که سعی میکنند تا با هر ترفندی خودروی معیوب خود را بفروش برسانند. در این بین رنگ خودرو میتواند به خریدار کمک کند تا از میزان خساراتی که به بدنه خودرو وارد شده است آگاهی یابد. با کارشناسی رنگ که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام میشود میتواناز میزان خسارتی که به بدنه خودرو وارد شده اطلاعات لازم را به دست آورد.

در کشور ما ترفند های زیادی برای لکه گیری و رنگ آمیزی قسمت های مختلف بدنه خودرو بکار گرفته میشود تا مالک خودرو بتواند خودروی خود را از این طریق بفروش برساند. با کارشناسی رنگ به راحتی میتوان جلوی اینگونه ترفندها را گرفت. در کارشناسی رنگ سطح مهارت کارشناس بسیار حائز اهمیت میباشد. اگر کارشناس از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد میتواند به درستی تشخیص دهد که رنگ بدنه خودرو آسیب دیده است یا خیر.

در کارشناسی رنگ باید هزینه رنگ آمیزی قسمت های آسیب دیده به درستی تشخیص داده شود. معمولا بسیاری از تعمیرگاه هایی که در زمینه کارشناسی رنگ خودرو فعالیت میکنند نمیتوانند بر آورد هزیه درستی و منصفانه ای را برای رنگ آمیزی قسمت های آسیب دیده داشته باشند.

کارشناسی رنگ در خودروهای لوکس  کمی مشکل تر از خودروهای معمولی میباشد زیرا نوع رنگ و نحوه رنگ آمیزی این نوع خودرو ها تفاوت های زیادی با خودورهای معمولی دارد. کارشناسی رنگ خودرو لوکس باید در مراکز و تعمیرگاه هایی انجام شود که از تجهیزات مناسب برای رنگ آمیزی خودرو های لوکس و همچنین رنگ های مناسب برای این نوع خودروها برخوردار باشد.  بهتر است کارشناسی رنگ خودورهای لوکس را به هر کارشناس و هر تعمیرکاری نسپارید. کارشناسی رنگ خودرو لوکس را به تمیرگاه ها و همچنین مراکزی واگذارکنید که بصورت تخصصی تنها در زمینه خودروهای رده بالا و لوکس فعالیت میکنند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام بصورت تخصصی تنها در زمینه تعمیر و کارشناسی رنگ خودروهای لوکس فعالیت میکند و به همین دلیل تجربه و مهارت کارشناسان این تعمیرگاه نسبت به تعمیرگاه های دیگر بسیار بالاتر است. همچنین مجتمع تعمیرگاهی پیام تجهیزات خود را متناسب با خودروهای لوکس تهیه نموده که همین موضوع میزان رضایت مشتریان را تا حد زیادی افزایش داده است. 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :