خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

شارژ گاز کولر

امروزه تمامی خودروهای نسل جدید به کولر مجهز شده اند و برای فصول سرد سال بهترین گزینه برای خنک کردن فضای داخلی خودرو محسوب میشوند. کولر هایی که در خودروهای جدید مورد استفاده قرار میگیرند از تکنولوژی کاملا متفاوتی نسبت به کولرهای گازی و با آبی که در منازل و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد برخوردار هستند.

کولر خودرو بدون گاز مخصوصی که به سیستم تزریق میشود هیچ کارایی و کاربردی ندارد. در واقع با شارژ گاز کولر است که میتوانید از سرمای تولید شده توسط کولر لذت ببرید. شارژ گاز کولر باید به صورت دوره ای انجام شود زیرا گاز مخصوصی که درون سیستم قرار دارد بر اثر استفاده مداوم به اتمام میرسد. شارژ گاز کولر شاید در خودروهای قدیمی به یک روش و با یک نوع گاز انجام شود ولی در خودروهای جدید و لوکس شرایط متقاوت است و باید از گاز و تجهیزات متناسب با نوع خودرو استفاده شود.

اگر کولر خودروی خود را در فصل تابستان و به طور کلی فصول گرم روشن کردید و سپس متوجه قدرت خنک کنندگی پایین آن شدید به این معنا است که گاز کولر به اتمام رسیده و باید نسبت به شارژ گاز اقدام نمایید. شارژ گاز کولر بخصوص در خودروهای لوکس به تخصص بالایی نیاز دارد و به همین دلیل باید به دست افراد متخصص انجام شود.

شارژ گاز کولر همچین باید توسط تجهیزات مدرن و بهترین نوع گاز انجام شود تا بالاترین کارایی خود را داشته باشد. انواع گازهای ایرانی و همچنین خارجی برای شارژ گاز کولر مورد استفاده قرار میگیرد که در این بین برخی با کیفیت و برخی بی کیفیت هستند. برای شارژ گاز کولر خودروهای لوکس برای اینکه بتوانید بهترین نوع گاز را تهیه کنید باید با کارشناسانی که در این زمینه از تجربه بالایی برخوردار هستند مشورت کنید. مجتمع تعمیرگاهی پیام یکی از بهترین و مطرح ترین تعمیرگاه هایی است که تنها در زمینه تعمیرات خودروهای لوکس فعالیت میکند و تمام کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت میکنند از تخصص بالایی برخوردار هستند و به خوبی از توانایی تشخیص اینکه چه نوع گازی نسبت به نوع خودرو باید استفاده شود را دارند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام توانسته بهترین شرایط را برای مالکان خودروهای لوکس برای عیب یابی و تعمیر نظیر شارژ گاز کولر بوجود آورد چراکه در این تعمیرگاه تنها خودروهایی عیب یابی و تعمیر میشود که جزو خودورهای لوکس محسوب میشوند و همین موضوع تخصصی بودن پرسنل و همچنین تجهیزات به کار رفته در تعمیرگاه را نشان میدهد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :