خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

سرویس های دوره ای خودرو

در یک خودرو قطعات بسیار زیادی به کار رفته است که هر یک از این قطعات بر اثر گذشت زمان فرسوده شده و کارایی خود را از دست میدهند. فرسودگی قطعات ممکن است اثرات بدی را بر روی کارکرد خودرو بگذارند و باعث شوند تا به قطعات دیگر آسیب هایی وارد شود. با انجام سرویس های دوره ای میتوان تمام قطعات فرسوده را شناسایی و تعمیر کرد. سرویس های دوره ای باید در مدت زمان مشخص که توسط تعمیرگاه و کارشناسان تعیین میشود انجام گردد. سرویس های دوره ای در خودروهایی که چند سالی است از عمر آنها گذشته اهمیت بیشتری پیدا میکند. برخی تصور میکنند خودروهایی که به تازگی از کارخانه و یا نمایندگی تحویل گرفته اند نیاز چندانی به سرویس های دوره ای ندارد اما در واقع اینگونه نیست و باید سرویس های دوره ای بر روی آنها انجام شود.

خودروهای لوکس و جدیدی که در بازار وجود دارند نیاز بیشتری به سرویس های دوره ای دارند زیرا این خودروها از بخش ها و قطعات بیشتری نسبت به خودروهای قدیمی برخوردار هستند و ممکن است با افت کارایی مواجه شوند. همچنین قطعات الکترونیکی این خودروها روش های عیب یابی و تعمیر خاصی دارند که با سرویس های دوره ای میتوان این تنظیمات و رفع عیوب را انجام داد.

سرویس های دوره ای میتوانند عمر قطعات مختلف خودرو را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. قطعات خودرو به یکدیگر متصل هستند و افت کارایی هر یک از آنها میتواند بر روی عملکرد قطعه دیگری تاثیر بگذارد. با انجام سرویس های دوره ای به دلیل اینکه قطعات معیوب بازرسی و یا تعویض میشوند هیچگونه آسیب و افت کیفیتی در قطعات دیگر بوجود نمی آید.

در سرویس های دوره ای خودورهای قدیمی به دلیل اینکه تکنولوژی پیشرفته ای در آنها به کار نرفته است تنها یک کارشناس برای بررسی و همچنین انجام سرویس کافی است اما خودروهای لوکس اینگونه نیستند و از تکنولوژی پیشرفته ای بهره میبرند. معمولا برای انجام سرویس های دوره ای در خودروهای لوکس چندین کارشناس بخش های مختلف آنرا بررسی میکنند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام سرویس های دوره ای خودروهای لوکس را به کارشناسانی واگذار میکند که هر یک در زمینه خاصی از تعمیرات خودرو تخصص دارند و همین موضوع باعث شده تا کارایی و عملکرد کلی خودرو تا حد زیادی افزایش یابد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :