خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

تعویض لنت و مواد مصرفی خودرو

لنت و مواد مصرفی خودرو باید به صورت دوره ای تعویض شوند. لنت ها یکی از قطعات اصلی خودرو به شمار میرود که وظیفه از حرکت ایستادن خودرو را بر عهده دارد. لنت با جان سرنشینان ارتباط مستقیمی و وجود هر گونه ایراد و مشکلی در آن میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به وجود آورد. لنت ها به دلیل سایش و اصکاک زیادی که ایجاد میکنند باید در مدت زمان مشخصی که بستگی به نوع استفاده از خودرو دارد تعویض شوند. مواد مصرفی خودرو نیز در کنار لنت ها از عمر مشخصی برخوردار هستند که آنها رانیز باید به صورت دوره ای تعویض کرده تا کارایی خود رو افزایش یابد. مواد مصرفی زیادی در یک خودرو مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به روغن هیدرولیک، روغن گیربکس و مایع ترمز اشاره نمود. البته تعداد مواد مصرفی خودروهای لوکس به مراتب بیشتر است و نسبت به نظر تعمیرکار باید به صورت دوره ای تعویض گردند.

به طور کلی تعویض لنت ها و مواد مصرفی خودرو نسبت به نظر تعمیرکار و کارشناس انجام میشود اما تعویض آنها را نباید پشت گوش انداخت. تعویض لنت ها و مواد مصرفی خودرو بصورت دوره ای باید انجام شود تا امنیت و همچنین کارایی خودرو حفظ شود.

شاید با تعویض لنت ها و مواد مصرفی خودرو مجبور به پرداخت هزینه هر چند بالایی نیز شوید اما این هزینه ها بیهوده نیست بلکه از ضررهایی که بعدها متوجه خودرو خواهد شد جلوگیری به عمل می آید. عدم تعویض لنت ها و مواد مصرفی خودرو میتواند باعث آسیب رسیدن به سایر قسمت های خودرو شود که این موضوع میتواند هزینه سنگین تری را به شما تحمیل کند.

تعویض لنت ها و مواد مصرفی در خودروهای لوکس با شرایط متفاوتی انجام میشود و کاملا با خودروهای معمولی متفاوت میباشد. نوع لنت و مواد مصرفیرا تنها باید از نوع اورجینال تهیه کنید که توسط شرکت سازنده خودرو به بازار عرضه شده باشد. لنت و  مواد مصرفی خودروهای لوکس بسیار دقیق تولید میشوند و اگر نوع تقلبی آنرا خریداری کنید هیچگونه تناسبی با خودرو نخواهد داشت و درنتیجه کارایی خودرو را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

یکی از تعمیرگاه هایی که میتوانید برای تعویض لنت ها و مواد مصرفی خودرو انتخاب کنید مجتمع تعمیرگاهی پیام میباشد. مجتمع تعمیرگاهی پیام تمامی قطعاتی که برای تعمیر و همچنین سرویس های دوره ای مورد استفاده قرار میدهد از قطعات اورجینال و در برند های مطرح جهانی هستند که باعث کیفیت و کارایی بسیار بالای خودرو میشود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :