خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

تعمیر موتور

موتور خودرو از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده خودرو است. در حقیقت بدون موتور امکان به حرکت در آمدن خودرو وجود نخواهد داشت. این موتور خودرو است که وظیفه حرکت دادن جثه بزرگ خودرو را بر عهده دارد. موتور خودرو همچنین از پیچیده ترین بخش های یک خودرو به شمار میرود. در موتور خودرو قطعات بسیار زیادی به کار رفته است که این قطعات در کنار یکدیگر شکل کلی موتور را تشکیل میدهند. خرابی در موتور خودرو نسبت به سایر بخش ها بیشتر است. پیچیدگی موتور و همچنین فشار زیادی که به آن وارد می آید باعث میشود تا قطعات آن به مراتب زودتر فرسوده و خراب شوند. عوامل زیادی وجود دارند که باعث میشوند تا موتور خودرو خراب شود. عواملی همچون غفلت در تعویض روغن، نادیده گرفتن نشتی روغن، بی توجهی به روشن شدن چراغ اخطار روغن، نادیده گرفتن سیم خنک کننده ها‌ و ورود بیش از حد آب به داخل موتور از عواملی هستند که باعث خرابی موتور میشوند.

تعمیر موتور خودرو نیز نسبت به نوع خودرو و موتوری که در آن به کار رفته است متفاوت میباشد. تعمیر موتور خودروهای قدیمی بسیار راحت تر از خودروهای لوکس انجام میشود. افرادی که قصد تعمیر خودروهای لوکس را دارند باید نسبت به مدل های جدیدی که وارد بازار میشود اطلاعات لازم و کافی را به دست بیاورند ولی برای تعمیر موتور خودروهای قدیمی نیازی به دانش خاصی نمیباشد و تنها از روی تجربه ای که تعمیرکار به دست آورده میتواند نسبت به تعمیر اقدام کند. موتور خودورهای لوکس همواره در حال ارتقا یافتن هستند به همین دلیل تعمیرکار باید نسبت به قطعات تغییر یافته و هچنین ارتقا یافته اطلاعات لازم را به دست آورد.

تامین قطعات برای تعمیر موتور خودروهای لوکس مشکل تر از خودروهای قدیمی میباشد. خودرو های لوکس در برند های بسیار زیادی تولید میشوند که هر برند نیز مدل های متفاوتی را به بازار عرضه میکند. هریک از این برند های خودرو و همچنین مدل های متفاوتی که روانه بازار میکنند از قطعات موتوری متفاوتی تشکیل شده اند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از تعمیرگاه هایی که تعمیر موتور خودروهای لوکس را انجام میدهند نتوانند قطعات مورد نیاز برای خودروهای لوکس را تامین کنند.

اگر قصد دارید تا تعمیر موتور خودروی لوکس خود را به تعمیرگاهی واگذار کنید که از کارشناسان با تجربه در تیم تعمیرکاران خود برخوردار بوده و همچنین تمامی توانایی تامین قطعات موتوری خودروی شما را داشته باشد بهترین گزینه پیش روی شما مجتمع تعمیرگاهی پیام است. مجتمع تعمیرگاهی پیام بصورت اختصاصی تنها به تعمیر موتور خودروهای لوکس میپردازد و به همین دلیل در تعمیر و تامین قطعه بسیار بهتر عمل میکند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :