خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

تعمیر توربو

یکی از تجهیزاتی که بر روی برخی خودروهای خاص و لوکس نصب میشود توربو میباشد. تعداد محدودی از برند و مدل های خودرو وجود دارد که از تکنولوژی توربو در آنها استفاده شده است. توربو نوعی سیستم تقویت کننده شتاب و سرعت خودرو میباشد که میتواند در مدت زمان کوتاهی شتاب خودرو را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. مالکان خودروهایی که از تکنولوژی توربو بهره برده اند باید به نکاتی در استفاده از توربو توجه داشته باشند تا خودروی آنها با مشکل مواجه نشود. به محض اینکه خودرو را روشن کردید نباید از توربو استفاده کنید و باید تا مدتی با موتور سرد رانندگی کنید تا موتور آمادگی لازم رای استفاده از توربو را پیدا کند. بعد از آنکه برای مدت طولانی از خودرو و همچنین توربو استفاده نمودید نباید به یک مرتبه ماشین را پس از توقف کامل خاموش کنید. سوخت با اکتان پایین میتواند به موتور خودرو آسیب وارد کند. از سوخت با اکتان بالا برای استفاده از خودروهای توربو دارد استفاده کنید. زمانی که در پیچ جاده هستید پدال گاز را فشار ندهید زیرا به موتور آسیب وارد میکند.  توربو به دلیل فشار زیادی که به آن وارد میشود بعد از مدتی استفاده خراب میشود. در کشور ما به دلیل اینکه کمتر خودرویی از توربو بهره میبرد به همین دلیل تعمیر توربو نیز در کمتر تعمیرگاهی انجام میشود. تعمیر توربو همچنین نسبت به مدل خودرو با روش های متفاوتی انجام میشود.

برای تعمیر توربو تعمیرگاه های زیادی وجود دارند اما باید تعمیرگاهی را انتخاب کنید که نسبت به سیستم توربوی خودروی شما آشنایی کامل داشته باشد. هر برند خودرو از یک نوع سیستم توربو برخوردار است و همچنین به قطعات خاصی برای تعمیر نیاز دارند. در بیشتر تعمیرگاه های کشور توربوی چند مدل خاص از خودرو تعمیر میشود ولی در مجتمع تعمیرگاهی پیام، تعمیر توربو انواع برندهای خودرو انجام میشود.

مجتمع تعمیرگاهی پیام  به دلیل اینکه فعالیت خود را به صورت اختصاصی در زمنیه تعمیر خودروهای لوکس آغاز نمود توانسته تجربیات خوبی را در  زمینه تعمیر توربو به دست آورد. همچنین کارشناسان مجتمع تعمیرگاهی پیام تمامی خودروهای لوکسی که به بازار ایران وارد شده اند و از سیستم توربو برخوردار هستند را شناسایی کرده و قطعات مورد نیاز برای انواع برندهای خودرو را تامین کند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام برای تعمیر توربو زمان زیادی را صرف نخواهد کرد و همچنین هزینه تعمیرات در این تعمیرگاه بسیار منصفانه میباشد. زمانی که مجتمع تعمیرگاهی پیام برای تعمیر توربو صرف خواهد کرد پایین است زیرا تعمیرکاران مجرب به حدی در کار خود حرفه ای شده اند که روند تشخیص و تعمیر را به سرعت انجام میدهند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :