خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

تعمير كيلومتر سنج

هر خودرویی که تولید می شود از بخش ها و قطعات مختلفی تشکیل شده که در مجموع به کارکرد صحیح خودرو و طی نمودن مصافت های مختلف توسط آن منجر می شود. یکی از این بخش ها کیلومتر شمار خودرو می باشد. هر مصافتی که خودرو طی می کند می بایست توسط سیستمی به ثبت رسد تا در انتها مشخص شود که خودرو مربوطه چند کیلومتر یا چند هزار کیلو متر در طول عمر خود مصافتی را طی نموده است.

کیلومتر شمار بیشتر در مواقعی کاربرد خواهد داشت که قصد خرید یا فروش خودرویی را داشته باشید در این صورت است که مسائلی چون میزان کارکرد خودرو مورد توجه قرار خواهد گرفت، این مسئله برای خرید و فروش خودرو های لوکس اهمیتی دو چندان دارد و می بایست میزان کارکرد خودرو به خوبی و به درستی نشان داده شود از این رو به این مسئله می بایست حساسیت های بیشتری را اختصاص داد.

یکی از بخش های مجتمع تعمیرگاهی پیام تعمیرات کیلومتر سنج خودرو های لوکس می باشد. چنانچه کیلومتر سنج خودرو شما نیز با مشکلاتی رو به شده است، به کلی از کار افتاده و یا کیلومتر واقعی را ثبت نمیکند می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به تعیین وقت چک و بررسی از مجتمع تعمیرگاهی پیام اقدام کنید تا پس از بررسی از سیستم های مختلف خودرو شما مشکل آن تشخیص داده شده و نسبت به تعمیر و رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

متجمع تعمیرگاهی پیام با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیر و سرویس خودرو های لوکس آماده است تا با بهترین خدمات تعمیر، سرویس و نگهداری را برای خودرو های شما انجام دهد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :