خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

تعریف سوئیچ یدک

یکی از قطعات یدکی خودرو که وجود آن الزامی و ضروری میباشد سوئیچ یدک میباشد. در تعریف سوییچ یدک در ابتدا باید بگوییم که یکی قطعاتی است که نبود آن مشکلات زیادی را بوجود می آورد زیرا این قطعه همانطور که از نامش پیداست به عنوان یدکی استفاده میشود و در مواقعی که سوییچ اصلی مفقود و یا آسیب ببیند میتوان از آن استفاده نمود. در تعریف سوییچ یدک همچنین باید بگوییم که این قطعه میتواند وظیفه روشن کردن و راه اندازی خودرو را مانند سوییچ اصلی بر عهده دارد. سوییچ یدک شاید در خودروهای قدیمی اهمیت چندانی نداشته باشد ولی اهمیت آن در خودروهای لوکس بسیار زیاد است و در صورت نبود کلید اصلی از هیچ روش دیگری نمیتوان اقدام به روشن کردن و راه اندازی خودرو نمود. سوییچ اصلی و همچنین سوییچ یدک خودورهای لوکس از فن آوری پیشرفته ای بهره میبرند که در خودروهای قدیمی وجود ندارد. سوییچ یدک بیشتر خودروهای لوکس هیچگونه ارتباط مکانیکی و یا فیزیکی با قسمت سوییچ برقرار نمیکنند و به همین دلیل از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند. اگر شما هم ازافرادی هستید که مالک یک خودروی لوکس هستید و قصد خرید سوییچ یدک برای آن را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که ساخت سوییچ یدکی خودورهایی که لوکس و پیشرفته هستند به راحتی خودروهای قدیمی نمیباشد.

برای ساخت سوییچ یدک نباید به مکانیکی ها و باتری سازی ها مراجعه کنید زیرا این گونه مراکز تخصص و تجربه کافی را برای ساخت سوییچ خودروهای لوکس را ندارند. برای تهیه سوییچ یدک بهتر است مراکز و تعمیرگاه هایی را انتخاب کنید که با سیستم های انواع خودروهای لوکس آشنایی داشته باشند. حتی در برخی از خودروهای لوکس امکان ساخت سوییچ یدک وجود ندارد و باید آنرا به صورت اورجینال تهیه کنید. مجتمع تعمیرگاهی پیام یکی از مجهزترین تعمیرگاه هایی است که عیب یابی و تعمیرات انواع خودروهای لوکس را به صورت تخصصی به انجام میرساند و سوییچ یدک بیشتر خودروهای لوکس را برای فروش موجود دارد.

بهترین کارشناسان در مجتمع تعمیرگاهی پیام گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند. کارشناسانی که در این مجتمع مشغول به فعالیت هستند دارای تجربه بسیار بالایی در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع خودورهای لوکس دارند و تا کنون نیز تعداد زیادی خودروهای لوکس مشتریان را عبیب یابی و تعمیر نموده اند. در پایان نیز برای تعریف سوییچ یدک باید به این موضوع اشاره کنیم که سوییچ یدک  را تنها از مجتمع هایی تهیه کنید که از اعتبار بالایی برخوردار باشند زیرا این نوع سوییچ ها به صورت تقلبی نیز در بازار موجود میباشند که ممکن است دردسرهایی را برای شما ایجاد کنند. 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :