خیابان ستارخان-روبروی شادمان-جنب کوچه افسر-داخل کارواش ستارخان-مجتمع تعمیرگاهی پیام
شماره تماس مستقیم : 66500980-021

بررسی کارکرد خودرو

کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو

یکی از مشکلاتی که در فروش خودروهای کارکرده وجود دارد تشخیص میزان کارکرد آن است. تشخیص کارکرد خودرو توسط افراد معمولی و غیرآگاه امکان پذیر نیست و باید از کارشناسان و افراد با تجربه کمک گرفته شود. کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو همچنین باید با تجهیزات مخصوصی انجام شود زیرا تنها تجربه کارشناس نمیتواند برای تشخیصض کافی باشد.

اما کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو چه زمانی انجام میشود؟ کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو زمانی انجام میشود که خریدار خودرو نیاز داشته باشد تا پی ببرد که مسافت طی شده توسط خودرو چقدر است. میزان کارکرد برای خودروهای دست دوم بسیار مهم است زیرا هر چه خودرو بیشتر کارکرده باشد در نتیجه میزان فرسودگی قطعات بالاتر خواهد رفت.

کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو همچنین برای قیمت گذاری انجام میشود. در قیمت گذاری خودروهای دست دوم باید مشخص شود که کارکرد خودرو چقدر بوده است. البته درست است که بدنه خودرو تاثیر بسیار زیادی در قیمت گذاری خودرو دارد اما همه چیز به بدنه خودرو ختم نمیشود. سلامت قطعات فنی خودرو تنها با کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو مشخص میشوند.

کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو باید بصورت دقیق و کاملا حساب شده انجام شود. فردی که کارشناسی کارکرد خودرو را بر عهده میگیرد باید در زمینه بخش های فنی خودرو اطلاعات کاملی را در اختیار داشته باشد. متاسفانه برخی تعمیرگاه ها وجود دارند که تنها میتوانند کارشناسی از لحاظ کارکرد برخی خودروها را انجام دهند و نسبت به خودروهایی که لوکس محسوب شده و از فن آوری های پیشرفته ای برخوردار هستند آگاهی چندانی ندارند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام اولین مرکز تخصصی تعمیر خودرو های لوکس است که کارشناسی از لحاظ کارکرد خودرو را به صورت اختصاصی و توسط کارشناسان مجرب انجام میدهد . مجتمع تعمیرگاهی پیام دانش کارشناسان خود را نسبت به پیشرفت تکنولوژی خودروهای لوکس به روز میکند و به همین دلیل کوچکترین مشکلی که در بخش های مختلف خودروهای لوکس رخ میدهد را به راحتی تشخیص و رفع عیب میکند.

مجتمع تعمیرگاهی پیام دارای برد اختصاصی از بهترین تعمیرکاران و کارشناسان خودروهای لوکس است و خودروی لوکسی در بازار های کشور ما وجود ندارد که این کارشناسان قادر به تشخیص و رفع عیوب آن نباشند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :